Nowe produkty

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 202 elementów

999,00 zł
Inspirowana lampa wisząca Big Banjo Bambus, to model wykonany z niezwykłą starannością w polskiej fabryce. Model ten posiada ponadczasową formę, która świetnie sprawdzi się jako duże, główne oświetlenie w salonie.

289,00 zł
Wiro, to model o nowoczesnym kształcie klosza, z którego główny strumień światła wydobywa się z dolnej części abażuru. Lampa ta to model wykonany w całości z sklejki liściastej za pomocą cięcia laserowego. Doskonale spełni swoją funkcję jako delikatne oświetlenie w sypialni oraz nad blatem.

299,00 zł
Lampa wisząca Finez, jak sama nazwa wskazuje to produkt o niezwykle finezyjnym kształcie. Dekoracyjna żarówka z naszej oferty podkreśli dodatkowo jej dekoracyjną funkcję. Produkt ten w całości został wykonany z naturalnej sklejki liściastej.

289,00 zł
Naturalny surowiec oraz klasyczny kształt klosza lampy Okro pozwoli nam nie tylko oświetlić nasze wnętrze, ale również spełni nasze oczekiwanie jako element dekoracyjny naszego wnętrza. Nie mały rozmiar klosza doskonale sprawni się jako oświetlenie w kuchni.