Pokazuje 1 - 18 z 204 elementów
na stronę

205,00 zł
Kinkiet Elements 11 o ciekawej formie, wykonano ze stali ocynkowanej. Stanowi dobre oświetlenie na zewnątrz elewacji budynku. Doskonały również na werandę, taras, lub do garażu.

375,00 zł
Zewnętrzna lampa ścienna Bell o atrakcyjnej formie, przywodzi na myśl minione lata. Lampa emituje strumień światła skierowany w dół. Dzięki aluminiowej obudowie, kinkiet jest odporny na warunki pogodowe panujące na zewnątrz. Pięknie oświetli elewację domu lub miejsce na tarasie.

489,00 zł
Kinkiet Arki to nowoczesne technologie, oraz najnowsze trendy we wzornictwie. Lampa inspirowana stylem skandynawskim, doda wyrazistego akcentu, oraz pięknie oświetli. Polecana na taras, werandę, elewację budynku.

249,00 zł
Stylowy kinkiet zewnętrzny Oscar to idealny sposób na podkreślenie aranżacji już od zewnątrz. Model ten jest wystarczająco mały, aby zmieścić się dosłownie wszędzie, jednocześnie maksymalna moc żarówki jest wystarczająco duża, aby wyróżnić odpowiednio podkreślany element.

149,00 zł
Zewnętrzny kinkiet Figo wykonany z aluminium i PCV w stylu minimalistycznym. Bardzo ciekawy element dekoracyji o uniwersalnym charakterze.

269,00 zł
Ładna lampa zewnętrzna Artu o klasyczne formie stworzy nastrojowe oświetlenie w Twoim ogrodzie. Doskonale odnajdzie się na podjeździe, obok ścieżki, przy wejściu do domu.

99,00 zł
Kinkiet zewnętrzny Irvin, to nie tylko doskonałe oświetlenie, ale również element upiększający wizerunek Naszego domu. Lampa wykonana jest z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Kinkiet jest prosty, lecz ładny i niedrogi. Doskonale oświetli fasadę domu lub miejsce na tarasie.