Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

454,47 zł
Skórzany fotel obrotowy Managment to komfortowa i praktyczna propozycja do nowoczesnego biura i gabinetu. Prosta, jednak elegancka stylistyka sprawdzi się w aranżacjach klasycznych i nowoczesnych, dzięki czemu ten designerski fotel zyskuje uniwersalność użycia. Solidna ekoskóra zapewnia wygodę i doskonały wygląd.

592,68 zł
Obrotowy fotel biurowy Alumo Fat o klasycznej stylistyce to doskonałe rozwiązanie dla eleganckiego biura i gabinetu oraz do stylowej sali konferencyjnej. Jest to model niezwykle elegancki, komfortowy i solidny, dzięki czemu będzie służył nam (i nie tylko nam - możliwość modyfikowania pozycji fotela zapewnia mu uniwersalność) przez długie lata zapewniając...

381,30 zł
Stylowy fotel Alumo Chrom z ekoskóry to model, który przypadnie do gustu poszukującym eleganckiego designu, którzy jednocześnie nie zamierzają rezygnować z komfortu użytkowania. Solidne materiały zapewniają mu dodatkowo praktyczność, która świetnie wpisuje się w całokształt odbioru tego designerskiego krzesła.

747,15 zł
Skórzany fotel Soli to propozycja dla ludzi szukających mebli z najwyższej półki. Doskonale zaprezentuje się w salonie, gdzie zapewni komfortowy wypoczynek, oraz w luksusowym gabinecie, robiąc wrażenie podczas niejednego spotkania. Ten stylowy fotel zachwyci Cię (i nie tylko Ciebie!) swoim geometrycznym kształtem i niewiarygodnym komfortem, jaki oferuje.

332,52 zł
Krzesło Leaf One to kolejny model z serii nowoczesnych krzeseł Leaf.

283,74 zł
Krzesło Leaf Roll to kolejny model z serii nowoczesnych krzeseł Leaf.

332,52 zł
Krzesło Techno One to kolejny model z szerokiej serii krzeseł Techno.

454,47 zł
Krzesło Techno One Tap to kolejny model z szerokiej serii krzeseł Techno.

283,74 zł
Krzesło Techno Roll to kolejny model z szerokiej serii krzeseł Techno.

405,69 zł
Krzesło Techno Roll Tap to kolejny model z szerokiej serii krzeseł Techno.