Chociaż robimy co w naszej mocy, aby zapewnić przyjazd towarów do klienta w idealnym stanie, może okazać się że podczas transportu towar uległ uszkodzeniu.
Jeśli jednak przesyłka dotarła do Ciebie w stanie idealnym, ale brakuje w niej któregoś z elementów skorzystaj z Reklamacji Wady Towaru.

  • Mamy dobre chęci!

Uwierz nam 97% wysyłanych produktów opuszcza magazyny bez uszkodzeń a często nawet z zabezpieczeniem, które stosujemy dodatkowo.

Twoje rozczarowanie gdy odebrałeś uszkodzoną przesyłkę jest dla nas największą porażką, która - zapewniamy Cię - nie jest naszym celem.

  • Prosimy spisz protokół!

To czy spiszesz protokół szkody nie wpływa na przebieg reklamacji, jednak pozwala nam zminimalizować stratę, powstałą na skutek uszkodzenia produktów w transporcie. 

Bez protokołu szkody firmy kurierskie odrzucają nasze reklamacje, więc dodatkowe koszty nowych towarów, elementów oraz wysyłki musimy ponieść sami.

  • Spokojnie, załatwimy to!

Gwarantujemy, że zajmiemy się Twoją sprawą bezzwłocznie.

Nawet jeśli sprowadzenie elementu lub wymiany towaru na nowy wymaga czasu, zrobimy wszystko aby przyspieszyć ten proces.

Nie martw się, nie zostawimy Cię z tym samego! 

Jak rozpocząć proces reklamacyjny?

W celu uniknięcia nieporozumień przy zgłoszeniu reklamacji, prosimy o nie wysyłanie towarów bez wcześniejszego kontaktu z nami. Tak jak Ty, pragniemy aby czas rozpatrzenia reklamacji był jak najszybszy, w tym celu prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą.

1. Wykonaj zdjęcia

Wykonaj kilka zdjęć uszkodzonego produktu, który chcesz reklamować oraz jego opakowania (w szczególności miejsca uszkodzenia). To bardzo nam pomoże!

Wypełnij formularz On-line lub skorzystaj z wersji PDF do wypełnienia własnoręcznie.

3. Oczekuj na kontakt

Oczekuj na kontakt z działu reklamacji, który poinformuje Cię o rozpoczęciu procesu reklamacyjnego drogą mailową.

Przeczytaj uważnie!

  • Wykonaj kilka zdjęć reklamowanego produktu - najlepiej 2 lub 3 zdjęcia z dystansu (ok. 1-2 metrów) oraz w przybliżeniu (ok. 20-30 cm) od miejsca powstałego uszkodzenia, które dołączysz do formularza lub wyślesz w wiadomości SMS/MMS.
  • Zrób zdjęcia uszkodzeń opakowania, w szczególności rozdarć, dziur i wgnieceń.
  • Po otrzymaniu formularza, poprosimy Cię o spisanie protokołu szkody z kurierem, który doręczał przesyłkę. W tym celu skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.
  • Wstrzymaj się z wysyłką reklamowanego towaru, być może wystarczy że doślemy element/y na wymianę.
  • W razie potrzeby wysyłki reklamowanego towaru, zaaranżujemy z Tobą odbiór przesyłki.
  • Proszę daj nam kilka dni na zebranie informacji oraz konsultację z producentem, tak by reklamacja przebiegła sprawnie.
  • Dziękujemy, że poświęciłeś czas na kwestie, które są istotne dla bezproblemowego przeprowadzenia reklamacji.

Aby przejść do Formularza Reklamacyjnego kliknij tutaj.

Adres wysyłek reklamacji (jesli nie uzgodniono inaczej):

BlowUpDesign.pl
Aleja Korfantego 191 Budynek C
40-153 Katowice

Produkt dodany do Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.