Jesteśmy firmą, która zyskała uznanie wśród wielu partnerów handlowych, swoją działalność na rynku e-commerce rozpoczynając już w 2011 roku.
Wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm i sumienność względem naszych Klientów.

Te wartości, mimo ciągłego wzrostu przedkładamy w pierwszej kolejności co pozwala nam realizować zamówienia na najwyższym poziomie, a każdy z Państwa traktowany może być przez nas wyjątkowo.

Wierzymy, że powierzysz nam swoje zaufanie i dołączysz do grona zadowolonych osób, wybierając naszą ofertę i usługi.

Nasze zobowiązanie?

Dostarczyć najwyższą jakość obsługi dla każdego Klienta!

Wierzymy, że dobre relacje zostają na lata bo sprzedaż to nie jednorazowa transakcja a wspólny proces, który można miło wspominać.

Zespół BlowUpDesign

To oni na codzień opiekują się Państwa zamówieniami, odbierają telefony, pakują paczki oraz sprawują pieczę nad aspektami wizualnymi oraz technicznymi naszego sklepu. Codziennie dokładamy wszelkich starań aby nasz sklep był przejrzysty, funkcjonalny a zarazem bogaty w ciekawą ofertę, gdzie każdy z Państwa będzie mógł znaleźć właśnie tę "perełkę", której szuka!

Kontakty

Nasze biuro:

BlowUpDesign.pl
Ecommercity Sp. z o.o.
Ul. Aleja Korfantego 191 Budynek C
40-153 Katowice

Produkt dodany do Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.