Lista produktów producenta: Ummo

Lampy szklane polskiej marki Ummo

Pod futurystyczną nazwą UMMO kryje się para przyjaciół, których łączy minimalizm ujęty w czarno-białym wydaniu. Mariusz i Michał, założyciele marki, to również współtwórcy Kolorowi Kabli. Tutaj jednak wyrywają się ze schematów po to by stworzyć wyjątkowe oświetlenie muśnięte prostotą i zamiłowaniem do designu.

Asortyment marki UMMO to prawie 30 modeli lamp, których mleczne szklane kule zostały zwieńczone metalową konstrukcją w kolorze głębokiej czerni. Każdy produkt jest starannie wykonany a materiały cechują się wyjątkową jakością. Końcowy etap składania lamp odbywa się ręcznie co gwarantuje najwyższą dbałość o zadowolenie klienta.

Zarówno lamy sufitowe, plafony oraz kinkiety to klasyczne formy, pozwalające na wprowadzenie do nowoczesnych wnętrz cudownego oświetlenia. Projektanci inspirację czerpią nie tylko z industrialnych stylów i geometrii. Często motywem przewodnim do powstania nowego designu jest otoczenie. Właśnie tak powstała kolekcja lamp Anga. Poprzez odwzorowanie kopuły Latarni Morskiej w Gdańsku powstała lampa z sercem oświetleniowym ujętym w klatkę. Z kolei determinantem do powstania produktów w kolekcji Borra i Enkel były znaczenia słów tłumaczone z języka szwedzkiego. Lampy odznaczają się prostą linią designu przy jednoczesnym podkreśleniu charakteru oświetlenia we wnętrzu. Awangardą urzeka także kolekcja Fyllo, dzięki metalowymi „delikatnymi” listkami. Lampy te nadadzą wyrazu każdemu wnętrzu urządzonemu w stylu glamour.

Nietypowym rozwiązaniem jest nawiązanie do lamp z kolekcji Gladio. Tutaj inspirację stanowił „miecz” co pozwala uzyskać oświetlenie nadające nutkę zadziorności każdej sypialni lub salonie w stylu boho czy scandi. Marka UMMO kryje w sobie wiele tajemnic i intrygujących inspiracji. Paleta produktów gdańskich projektantów to niezwykłe dekoracje dla każdego, kto ceni sobie nie tylko jakość, ale przede wszystkim nowoczesne i nieszablonowe rozwiązania.

Produkt dodany do Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.