Bella Chair

Ławka Fort View larger

Poprad Bench589,00 zł tax incl.
Availalbe: Consult delivery sklep@blowupdesign.pl

Wymiary (wys. szer. gł.): 97x100x48 cm Wys. siedziska: 46 cm Materiał: drewno Kolor: orzech, sosna bielona Ława dwuosobowa ze szkrzynią.

WykończenieDrewno
Cechy dodatkowePodstawa drewniana
StylSkandynawski

Write a review

Poprad Bench

Poprad Bench

Related product

759,00 zł
Subtelny stolik skandynawski Bergen Tv to nowoczesny, designerski mebel dla wymagających klientów. Jak sama nazwa wskazuje, idealnie nadaje się jako stolik pod TV, dodatkowo oferując miejsce na półkach poniżej. Nie wolno zapominać również o doskonałych war

999,00 zł
Dębowo-biała komoda Bergen D to wygodna i nowoczesna propozycja dla wymagających klientów. Jest bardzo pojemna, co zapewnia praktyczność użytkowania. Kolejną niewątpliwą zaletą są walory wizualne - styl skandynawski jest na tyle uniwersalny, że ta pojemna komoda odnajdzie swoje miejsce w bardzo wielu aranżacjach. 

1 299,00 zł
Prostota, wygoda, użyteczność - te trzy cechy idealnie oddają ducha serii Bergen. Komoda w wersji E wpisuje się w ten obraz dzięki pojemności, pięknemu skandynawskiemu designowi i możliwości służenia jako pojemnik i podsawa jednocześnie. Jakość wykonania nie pozostawia wątpliwości - to solidny mebel na na każdą rzecz.